Dzień Kobiet już lada moment, a Ty nie masz jeszcze prezentu? Mamy dla Ciebie niebanalne propozycje prezentowe. Jaki prezent kupić kobiecie z okazji Dnia Kobiet? Sprawdź.

Dzień Kobiet obchodzimy w Polsce 8 marca. Kiedyś kojarzony był przede wszystkim z goździkami i rajstopami, tak był w czasach PRL-u, dziś jednak mężczyźni są nieco bardziej kreatywni. Obecnie Dzień Kobiet jest świętem uznawanym za oficjalne m.in. w: Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie, Włoszech, Zambii i Tunezji. Ale nie zawsze obchodzone jest właśnie 8 marca.

I nie zawsze świętuje się go tak jak u nas. Na przykład w Portugalii i Rumunii kobiety wychodzą na tzw. „babskie imprezy”, a we Włoszech zamiast goździków czy tulipanów kobiety otrzymują gałązki akacji srebrzystej.

Poniżej podamy Wam przykłady prezentów, jakie możecie dać swojej kobiecie z okazji Dnia Kobiet. Pamiętaj jednak również o bukiecie kwiatów. Już nie muszą być to tradycyjne tulipany, kobiety uwielbiają też na przykład róże. Kwiaty są jednak obowiązkowym elementem, a brak bukietu kwiatów w tym dniu to swego rodzaju faux pas.

Na Dzień Kobiet nie zapomnij o kwiatach, fot. Pixabay.com
Na Dzień Kobiet nie zapomnij o kwiatach, nie muszą to być koniecznie tulipany fot. Pixabay.com

Jaki prezent kupić swojej kobiecie z okazji Dnia Kobiet? Oto nasze propozycje.

Pobyt w SPA

Zafunduj swojej kobiecie prawdziwą dawkę przyjemności. Jest zapracowana? Cały czas ogarnia tylko dom i dzieci? Na pewno ucieszy się, jeśli sprawisz jej voucher do SPA. Będzie mogła wreszcie odpocząć od codzienności i dać swojemu ciału relaks, o jakim dawno marzyła.

Wspólna wyjątkowa kąpiel

A może nie tradycyjne SPA, a wyjątkowa kąpiel? Niektóre ośrodki wellness lub SPA oferują kąpiel w mleku lub winie. Czasem dla dwojga, więc Ty także skorzystasz…

Kosz z naturalnymi produktami

Twoja kobieta to fanka naturalności i ekologii? Na pewno ucieszy się z kosza pełnego naturalnych i ekologicznych produktów. Oprócz słodkości i innych pyszności zawartych w koszu możesz dorzucić na przykład świece stosowane w aromaterapii.

Zobacz też: Dopada Cię przeziębienie? Oto najlepsze naturalne metody na odporność

Płyta ulubionego muzyka albo bilet na koncert

Jej ulubiony zespół lub wokalista właśnie wydał płytę? A może marzy o tym, by pojechać na jego koncert? Weź to pod uwagę i spełnij te marzenia. A jeśli się nie da, bo na przykład teraz nie występuje na scenie, to przynajmniej kup płytę.

Wyjątkowa kolacja

Kolacja na walentynki czy Dzień Kobiet to coś zupełnie naturalnego, ale może zamiast do zwykłej restauracji pójdziecie do restauracji umieszczonej w podziemiach? Albo będzie się rozkoszować widokiem z restauracji znajdującej się na dachu? Takich miejsc jest mnóstwo. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Wymarzona wycieczka

Twoja kobieta już od dawna marzy o tym, by wybrać się w jakieś wymarzone miejsce na świecie? Wycieczka to drogi prezent, ale może akurat zechcesz w tym roku zaszaleć? I kupić wycieczkę na Kanary lub do Chorwacji dla dwojga? I pamiętaj, z takiego prezentu Ty także skorzystasz.

Perfumy lub bielizna

To coś bardzo indywidualnego, ale jeśli dłużej znasz swoją kobietę, to będziesz wiedział, co lubi i co jej kupić. A jeśli nie perfumy lub bielizna, to może zestaw kosmetyków…

Spełnij jej marzenie

A może marzy o czymś, co nie znalazło się na powyższej liście? W końcu to Ty jesteś jej mężczyzną i pewnie znasz jej najskrytsze marzenia i pragnienia. Jeśli tak, po prostu zrób to i spełnij jej marzenie.

Zobacz też:

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here