W życiu osiemnastoletniej dziewczyny zazwyczaj sporo się dzieje i często nie brakuje okazji do włożenia sukienki. Z tego powodu warto mieć w szafie kilka kreacji na różne okazje. Może to zdecydowanie ułatwić przygotowania do imprez. Ponadto sporo modeli może przydać się również w kolejnych latach. Sprawdź, na jakie sukienki powinna zwrócić uwagę osiemnastolatka.

Sukienka na osiemnastkę

Jednym z najważniejszych wydarzeń dla osiemnastolatki jest oczywiście impreza z okazji osiemnastych urodzin. Wiele osób decyduje się na dwa osobne przyjęcia — jedno dla rodziny i jedno dla znajomych. Podczas spotkania z krewnymi warto postawić na elegancką kreację np. o kroju ołówkowym. Z kolei na zabawę z rówieśnikami można śmiało wybrać efektowny model, który pozwoli wyróżnić się z tłumu gości. Warto pomyśleć też o uniwersalności i wygodzie. Moją sukienkę na 18-stkę kupiłam na SoItalian.pl i później przetańczyłam w niej jeszcze wiele imprez i wesel.

Sukienka na studniówkę

Spora część pań ma studniówkę jeszcze jako osiemnastolatka. A nawet jeśli szkołę kończy się nieco później, to właśnie w tym wieku często jest się osobą towarzyszącą np. u chłopaka, kuzyna czy też znajomego. W tym wyjątkowym dniu można pozwolić sobie na szyk i elegancję. Jednocześnie warto wziąć pod uwagę wygodę podczas tańca. W ostatnich latach do mody powróciły sukienki maxi. Podczas szaleństwa na parkiecie sprawdzi się zwłaszcza model z modnym wycięciem na nodze. Komfort i gustowny wygląd mogą też zapewnić klasyczne kreacje midi z rozkloszowanym dołem. Można też sięgnąć po mini, jednak sukienka nie powinna być zbyt krótka.

Sukienka na imprezę

Na przeciętną osiemnastolatkę czeka sporo imprez. Przede wszystkim rówieśnicy z pewnością będą wyprawiać przyjęcia urodzinowe. Ponadto wkroczenie w dorosłość oznacza możliwość zabawy w większościach klubów. Dlatego warto zajrzeć do butiku online So Italian i wybrać kilka imprezowych sukienek. W sklepie nie brakuje modeli, które świetnie wpisują się w obowiązujące trendy i jednocześnie mają uniwersalny charakter. Osiemnastolatka może śmiało pozwolić sobie na mini, błysk i niebanalne kolory.

Sukienka na wesele

Choć kalendarz kobiety przeważnie jest wypełniony weselami raczej między dwudziestym i trzydziestym rokiem życia, to osiemnastolatka też może zaliczyć kilka takich imprez. Ślub rodzeństwa, kuzynostwa czy też nieco starszych znajomych to okazja, która wymaga elegancji. Świetnie sprawdzą się modne sukienki maxi z rozcięciem na nodze bądź rozkloszowane modele midi. Niekiedy można też wykorzystać sukienkę z osiemnastki bądź studniówki.

Sukienka na randkę

Niektóre osiemnastolatki mają już chłopaka, inne właśnie go szukają. Zdecydowanie warto zatem mieć w szafie sukienkę, którą można włożyć na randkę. Najlepiej postawić na model, który podkreśli dziewczęcy urok i delikatną kobiecość, a jednocześnie sprawdzi się niezależnie od okoliczności spotkania. Strzałem w dziesiątkę może być np. rozkloszowana sukienka boho w kwiaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here