02 Cze '15

Gryźliśmy się bardzo czyli rozwiązanie konkursu!

Po pierwsze. Wielkie dzięki za ogromną ilość zdjęć, które nam przysłaliście! Przyprawiły nas o niemały zawrót głowy. Kilka dni gryźliśmy się strasznie z tym, które zdjęcia powinny wygrać. Na pewno pomogły nam opisy, które do nich dołączyliście. Nie da się ukryć, że jednym z największych Waszych marzeń jest podróżowanie i spełniacie je wyśmienicie! Przysłaliście do nas również fotografie, które mówiły o innych, jakże ważnych marzeniach. Takie też doceniliśmy. Lecz zdjęcia porannej kawy nikt do nas nie przysłał. Szkoda bo miałby nagrodę u mnie jak w banku! Parafrazując podpułkownika Williama „Billa” Kilgore’a z „Czasu Apokalipsy” – uwielbiam zapach kawy o poranku! 🙂 Po drugie. Wyłoniliśmy czołową czwórkę. No ale mieliśmy trzy egzemplarze książki. Na pomoc przyszło wydawnictwo Znak i podrzuciło nam jeszcze jedną książkę. Poznajcie więc zwycięzców i opisy ich marzeń. Gratulujemy! Aha no i przyślijcie nam proszę swoje adresy, żeby było jasne, gdzie książka ma trafić 🙂

 

Monika Mizera

Udało mi się spełnić moje marzenie i odwiedzić Czarną Afrykę by zobaczyć jak żyją dzisiaj plemiona pierwotne w Etiopii w Dolinie Omo. Udało mi się między innymi odwiedzić egzotyczne plemię Mursi i przez chwilę poczuć jak odkrywca National Geograpic. To było niesamowite!

DSC06125

Teresa Miłaszewska

Jedno zdjęcie ze spełnionym marzeniem. Chlup!
nurek T+R
Patrycja
Moim marzeniem są po prostu podróże bez końca, dokądkolwiek, gdzie jeszcze nie byłam, i to zdjęcie właśnie z tym mi się kojarzy. Zrobiłam je w Bośni i Hercegowinie.
11227767_10153469781822313_3462885942214886147_n
Marta Owsianko
Marzenie o szczęśliwej rodzinie zaliczam do spełnionych, reszta czeka cierpliwie na swoją kolej ( m.in bardzo aktualnie i niezwykle przyziemne marzenie o przespaniu choć jednej nocy bez przerwy 🙂 muszę odwlec na za rok)
Szczecin-051